top of page

Partnerský program pro fotografy

Chcete nabídnout svým zákazníkům něco navíc? Chcete více než jen tisknout fotografie? Jste fotograf nebo fotografka? Spojte se s námi a rozvíjejte svůj bussiness. Nabídneme individuální přístup speciálně vám na míru, k potřebám vašeho tisku a vzájemnou propagaci. Rádi vám pomůžeme zhmotnit výjimečné momenty zachycené vaším objektivem, které si váš zákazník rád vystaví, zarámuje nebo jen obdaruje blízké. Společně tak díky finálnímu foto produktu necháme vyniknout vaší profesionální práci. Naším cílem je poskytovat fotografie prémiové kvality a ručně vyráběné fotodárky s více než 30letou tradicí.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?
 

Foto Ullrich je česká rodinná firma s více než 30letou tradicí, prověřenou mnoha fotografy, firmami a zákazníky. Za ta léta již víme přesně, jakou kvalitu nastavovat, aby vaše fotografie vypadaly perfektně. Profesionální a osobní přístup je pro nás klíčový a díky tomu můžeme budovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty.
 


 Zpracování fotografií vám na míru
Již od založení Naší firmy zastáváme pravidlo kvality tisku našich fotografií. Proto veškeré fotografie výhradně tiskneme v naší firmě. Fotografie zákazníků nikam nezasíláme. Každý kus fotografie projde předvýrobní úpravou v počítači a vizuální kontrolou barevnosti a ostrosti hned po vytištění. Speciálně pro vaše fotozakázky nastavíme výstupní kvalitu abychom dodržovali vámi danné podmínky.


Prémiová kvalita našich fotoproduktů + zákaznický servis
Jsme také fotografové a víme přesně jakou kvalitu požadovat, aby vaše fotografie byli při předání vašim zákazníkům perfektní.


Výhodnější ceny / rychlé zpracování
Po zařazení do programu spolupráce vám nastavíme výhodnější ceny. Všechny vaše fotozakázky vyřídíme v co nejkratší době.


 

Jak začít se spoluprací?

Kontaktujte nás na e-mail: prodejna@fotoullrich.cz že byste byli rádi zařazeni do kategorie spolupracujících fotografů. Po vaší registraci vám zašleme podmínky nastavené na míru přesně pro vás.

bottom of page